İbrahim ve Refika Cevizci 4.5.2018
Refika & İbrahim Cevizci (Düğün tarihi: 04.05.2018)

Güler yüzlülüğünüz ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz. Hiç dans etmemişken sizin sayenizde rahat dans ediyoruz. Samimiyetiniz için tekrar teşekkür ederiz.

Büşra & Tuğrul Bıyıklıoğlu 18.04
Büşra & Tuğrul Bıyıklıoğlu (Düğün Tarihi: 23.04.2018)

Bizi bu özel günümüze ve daha önemlisi hayatımızın ilk dansına hazırlayan LATİNO’ya ve Engin hocamıza çok teşekkürler. “Yürüyebilirsen dans edebilirsin.” hipotezini bir de biz kanıtlamış olduk.
Sevgiyle… 🙂

Çetin Memmi - Safa Yeşilbaş & Simge Bağış
Safa Yeşilbaş ve Simge Bağış (Düğün Tarihi: 20.04.2018)

İlk kez dans ile tanışmış olduk. Yapamayacağımızı, zorlanacağımızı düşünürken, dans etmekten keyif aldığımızı fark ettik.
Dans etmeyi bizim için keyifli ve kolay hale getiren Çetin Memmi’ye teşekkür ediyoruz.

Srecko Podlesnik ve Dilek Yılmaz 5.5.2018
Dilek Yılmaz & Sreçko Podlesnik (Düğün tarihi: 05.05.2018)

Cem bey kısa süre içinde bize keyifli bir şekilde çok güzel bir eğitim verdi. Kendisi hem işine vakıf birisi ve aynı zamanda pozitif enerjisiyle benim sıkılganlığımı kırdı. Tekrar gelmeyi devam etmeyi düşünüyoruz. Kendisini işindeki başarısından dolayı ve bizimle en mutlu günümüzde kırmadığı için kutluyorum. Teşekkürler Sevgiler.

Damla Çağdaş cemin öğr.
Çağdaş Yağbasan & Damla Ülker (Düğün tarihi: 05.05.2018)

Çok verimli ve yararlı düğün dersi oldu. Hocamızdan ve Latino’dan çok memnun kaldık. Her şey çok güzeldi.

Fatma Sezer Şenol & Gökay Deniz (Düğün tarihi: 30.04.2018)

Fatma: Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Gerçekten çok memnun kaldım. 4 ders gibi kısa bir sürede hocamız çok güzel bir koreografi oluşturdu. Kendisine ve Latino ailesine çok teşekkür ediyorum:)

Gökay: Daha önce belirgin bir dans geçmişim olmamasına rağmen kısa sürede çok güzel bir koreografi ile bizlere özel bir dans çıkardığı için Yaşar Hocaya çok teşekkürler. Kısıtlı sürede sadece 4 ders ile ilgisini alakasını bizlerden esirgememesi sebebi ile kendisine ve Latino ailesine çok teşekkür ediyorum.

Kadir Burak Kılıç & Gözde Kılıç (Düğün tarihi: 06.05.2018)

Bu kadar kısa sürede güzel bir düğün dansı yapabilecek olduğumuz için mutluyuz. Ders saatlerinde gecikme olmaması, dansımız için müzik seçimi ve eğitmenimizin ilgisi dolayısıyla teşekkür ederiz. İlerleyen zamanda dans eğitimi almak gibi bir düşüncemiz var. Teşekkürler.

İrem Sözen & Egehan Yanık (Düğün tarihi: 05.05.2018)

Herşey çok güzeldi. Çok verimli ve faydalı dersler geçirdik. Hocanın bilgi ve tecrübesi bizi memnun etti. Düğün dansına hazırız 🙂

Sercan Gülburun & Merve Altın (Düğün tarihi: 06.05.2018)

Öncelikle, çok yoğun bir dönemde olmamıza rağmen bize uygun ders saatleri yarattığınız için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde, beklediğimizden çok daha güzel bir seviyeye ulaştığımızı düşünüyorum. Bu hususta Yaşar hocamızın yapıcı eleştirileri çok etkili oldu. gönül rahatlığıyla arkadaşlarımıza tavsiye edebileceğimiz bir tecrübe yaşadık. Teşekkür ederiz.

Sercan Gülburun & Merve Altın (Düğün tarihi: 06.05.2018)

Öncelikle, çok yoğun bir dönemde olmamıza rağmen bize uygun ders saatleri yarattığınız için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde, beklediğimizden çok daha güzel bir seviyeye ulaştığımızı düşünüyorum. Bu hususta Yaşar hocamızın yapıcı eleştirileri çok etkili oldu. gönül rahatlığıyla arkadaşlarımıza tavsiye edebileceğimiz bir tecrübe yaşadık. Teşekkür ederiz.

Sercan Gülburun & Merve Altın (Düğün tarihi: 06.05.2018)

Öncelikle, çok yoğun bir dönemde olmamıza rağmen bize uygun ders saatleri yarattığınız için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde, beklediğimizden çok daha güzel bir seviyeye ulaştığımızı düşünüyorum. Bu hususta Yaşar hocamızın yapıcı eleştirileri çok etkili oldu. gönül rahatlığıyla arkadaşlarımıza tavsiye edebileceğimiz bir tecrübe yaşadık. Teşekkür ederiz.

Hande ve Levent (Düğün tarihi: 12.05.2018)

Çok yoğun geçen düğün hazırlıklarımız sırasında bizleri rahatlatan, eğlendiren, kafamızı boşaltmamızı sağlayan saatler geçirdik. Hocamızın samimi, içten, sıcakkanlı ve doğal olması bizi daha çok rahatlattı. Herkes çok ilgiliydi. Hocamızın ve işletme personelinin samimi ve güleryüzlü olması bizim de artık dansı hayatımıza katacağına vesile olacağını düşünüyoruz. Her şey için çok teşekkürler.

Büşra & Birkan Uysal (Düğün tarihi: 05.05.2018)

Çok zor öğrenciler olmamıza rağmen harika bir hocamız vardı çok rahat şekilde derslerimizi bitirdik öncelikle kibarlığından dolayı hocamıza ve Latino ailesine teşekkür ederiz.
(hoca asla dersi kaynatmıyor yalnız:) )

Sedat Tuzlak ve Nihal Tuzlak (Düğün Tarihi: 05.05.2018)

Düğün dansı dersi almaya karar verdiğimiz süre içerisinde araştırdığımız dans stüdyoları içerisinde Latino Dans Stüdyosuna ve Engin Hocaya rastladığımız için çok şanslıyız. Aldığımız Vals dersini çok eğlenceli ve mükemmel bir şekilde bize aktaran Engin Hocaya teşekkürler. Latino Dans Stüdyosuna da ayrıca teşekkürler.

Zübeyde Saygılı ve Yusuf Özdemir (Düğün tarihi: 29.04.2018)

Zübeyde: Gayet profesyonel bir ekiple çalıştığımız için çok memnunuz. Her koşulda desteklerini aldık. Empati konusunda çok başarılı bir ekipti. Her şey için çok teşekkür ederiz.
Yusuf: Düğün sürecinde verdiğimiz en doğru karar Latino Dans Kursu’na başvurmak oldu. Hazırlık stresini üzerimizden attık ve konuyu bir eğlenceye dönüştürdük. Sevgili Yaşar Bey ve Engin Bey bu konuda çok yardımcı oldular. Her şey için teşekkürler.

Damla Erden ve Can Akgül (Düğün tarihi: 27.04.2018)

Damla: Sıcak, güleryüzlü ve sabırlı tavırlarıyla gayet başarılı bir eğitmen. Tam anlamıyla dersi kavrratan tekrarlarla figürleri öğrenmek kolaylaşıyor. Tavsiye ederim.
Can: Sınıflar ve ortam çalışmaya müsait. Çalışanlar güleryüzlü ve bizde soru işareti bırakmadı. Düğün dansı çalışmalarımızda eğitmenimiz ilgilenmiştir.

Gül Seda ÇETİN ve Soner Engin YERLİ (Düğün tarihi: 05.05.2018)

Gül Seda:Hocamızın pratik anlatım öncesi teorik olarak ders hakkında bilgi vermesi bizler için çok yararlı oldu. Bizlerle derslerimizde yeterince ve yoğun olarak ilgilendi. Kendisi güleryüzlü ve hoşsohbet bir insan olmakla birlikte derslerle de çok dakiktir. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Soner Engin: Hocamızın genel olarak tavrı moral verici ve olumluydu. Güleryüzlü olması ve sıcak tutumu bizi memnun etti. Bu özel günümüze en iyi şekilde hazırlanmak için aldığımız Zeybek dansı için teşekkür ederiz.

Emre Ünay ve Eda Sinem Erkula (Düğün Tarihi: 01.05.2018)

Emre: Hayatımızın en özel gününü daha da unutulmaz kılacak bir düğün dansını Engin hocamızın yardımlarıyla öğrendik ve bu süreçten çok keyif aldık. Teşekkürler!
Eda Sinem:Eğlenerek, keyif alarak düğün dansımızı nasıl sergileyebileceğimizi Engin hocadan öğrendik. Süreçten çok keyif aldık.

İpek Soydan & Hakan Metin (Düğün Tarihi: 13/10/2016)

Bir arkadaşım aracılığı ile sizinle tanıştım. Gerçekten herkes çok sıcak ve samimi. Sertaç hoca çok yardımcı ve sabırlı. Bize çok destek oldu. Dansı sevmemize çok yardımcı oldu. Bundan sonra salsa derslerine de katılıcaz. Tahmin ediyorumki buraya yolumuz daha çok düşecek. Herşey için çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir ekip. Düğün öncesi Ankarada iseniz kesin Sertaç hocadan ders almalısınız. Enerjileri süper.


Çağıl Özcan & İhsan Çakan (Düğün Tarihi: 15/10/2016)

İlk defa dans salonuna girmek kadar stresli bir işi bu yoğun süreçte keyfe dönüştüren, bu zamana kadar neden böyle güzel bir alışkanlık kazanmadım dedirttiren Latino Dans Kursuna teşekkür ederiz.


Duygu Sazak & Emre Sazak (Düğün Tarihi: 15/10/2016)

Çetin hoca eşliğinde çok keyifli, hiç yapamayacağımızı düşündüğümüz güzellikte ve sadelikte bir rumba koreografisi yaptık.


Ayça A. ve Tuğrul G. (Düğün Tarihi: 24/09/2016)

Merhaba 24.09.2016 tarihinde gerçekleşecek olan düğünümüz için arkadaşımız vasıtasıyla LATİNO DANS STÜDYOSUNda vals dersi aldık. Çalışma fırsatı bulduğumuz Engin ve Sertaç hoca konusunda hem deneyimli hem de bizlere verdiği pozitif enerjiyle derslerimizi tamamladık, düğün dersi almak isteyen herkese Latino Tavsiye ederiz Teşekkürler,


Simge Andolsun ve Alper Kınacı (Düğün Tarihi: 15/09/2016)

Düğünümüz öncesi Latino Dans Stüdyosunda Sertaç Alkan'dan salsa/rumba dersleri aldık.
Dersler sırasında hem çok eğlendik hem çok öğrendik.
Sertaç bizim için çok güzel bir koreografi hazırladı ve her aşamasında bize çok yardımcı oldu. Sonuçta çok memnun kaldığımız bir deneyim oldu.


Nilüfer Kızılkaya ve Mustafa (Düğün Tarihi: 30/09/2016)

Düğün dansımız için ders aldık. Çok keyifli bir çalışmaydı. Ekibin pozitif enerjisi bütün stresimizi aldı. Başta Sertaç hoca olmak üzere herkese teşekkür ederiz:)


Sezin ve Sedat 15/09/2016 (Düğün Tarihi: 19/09/2016)

Latino Dans kursuna çok teşekkür ederiz. Hocamız Sertaç Bey kısa zamanda öğrettiği valsle düğüne hazır hale gelmemize yardımcı oldu.


Gizem ve Melih (Düğün Tarihi: 10/09/2016)

Sertaç hoca ve Latino Dans Stüdyosuna çok teşekkür ederiz. Düğün dansı öğrenmek için geldiğimiz kursta çok güzel ve eğlenceli zaman geçirdik. Daha öncesinde dans edemeyen çift olarak hocamızın bize gösterdiği sabır ve güleryüzlülük sayesinde çok kısa bir sürede dans edebilen bit çift olarak buradan ayrıldık. O kadar sevdik ki dans kurslarına devam etmeye karar verdik. Sertaç hocaya bir kez daha teşekkür ediyoruz.


Buse Gençaslan ve Batuhan Varlı (Düğün Tarihi: 17/09/2016)

Sertaç hocadan vals, Yaşar hocadan harmandalı dersi aldık. Gerek sabırlarıyla gerek güler yüzleriyle bize ellerinden geldiğince yardımcı oldular. Derslerden çok keyif aldık en önemlisi 4 dersin sonunda baya iyi bir şekilde dans edebilmeye başladık. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Tüm personele ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum..


Miray Balaman ve Emre Haspolat (Düğün Tarihi: 17/09/2016)

Sevgili Sertaç ve Merve hoca sayesinde çok keyifli bir ders süreci geçirdik. Düğünde güzel bir koreografi ile dans edebilecek olmanın yani sıra düğün öncesi stresi dağıtmak adına müthiş bir deneyim oldu. Güleryüz ve sabırla başından sonuna kadar bizleri motive eden bu ekibe teşekkürü bir borç biliyoruz.Evlenecek veya dans etmekten keyif alan tüm çiftlere şiddetle tavsiye edilir:)


Soygül ve Yunus Emre (Düğün Tarihi: 02.09.2016)

Başlamadan önceki tedirginliklerimiz, Sertaç hocamızın pozitif yaklaşımı sayesinde yerini oldukça olumlu izlenimlere bıraktı. Son derece memnun kaldığımızı vurgulamak istiyorum. Çok teşekkür ederiz.


Tuğba ve Fatih (Düğün Tarihi: 27.08.2016)

Merhaba, Düğünümüz için 4 saat rumba dersimizi Sertaç Hoca'dan aldık.
Gerek salon koşulları gerekse hocamızın ilgi ve sabrı için çok teşekkür ediyoruz.
Sayenizde düğünümüzde dans edebileceğiz:)


Gizem ve Burak (Düğün Tarihi: 03.09.2016)

Sevgili Latino Ailesi:)
İlk gün düğün dansı için konuşmaya geldiğimizde başaramayacağımızı ve 4 saatlik dersle güzel bir dansın ortaya çıkamayacağını düşünmüştük. Ancak ilk dersin ilk 10 dk ile Sertaç Hocanın enerjisi, sabrı ve uzmanlığı ile tüm önyargılarımızdan kurtulup, keyif,eğlence dolu ders saatleri geçirdik.
En özel günümüze anlam ve keyif kattığınız için ve dansın anlamını yeniden öğrettiğiniz için teşekkür ederiz.


Merve ve Ozan (Düğün Tarihi: 04.09.2016)

Şimdiye kadar hiç dans etmemiş bir çifte 4 saatte dans etmeyi öğretebildiniz. Sonuçları dört gözle bekliyoruz:)
Sertaç Hocanın güleryüzlülüğü ve ilgisi sayesinde çok keyifli zaman geçirdik. Mutlaka devam edeceğiz:)
Çok teşekkür ederiz:)


Şeyma ve Onur (Düğün Tarihi: 03.09.2016)

Merhaba Latino:)
Çok utanarak, sıkılarak başladığımız bu yolda sevgili Sertaç Hoca sayesinde bugün düğün dansımıza hazırız:)
Hiç ummadığımız kadar sıcak ve güzel günler geçirdik. Asla gitmem diyen Onur'u bile artık dans kursuna gitsek mi? Devam mı etsek? kıvamına getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz:)


Sinem ve Murat (Düğün Tarihi: 17.09.2016)

Latino Dans Stüdyosunda nişan dansımız için almış olduğumuz vals eğitiminden son derece memnun kaldık. Emeklerinden ötürü Sertaç Hocamıza çok teşekkür ederiz.
Stüdyonuzu tanıdıklarımıza tavsiye edeceğiz.


Eda ve Yücel (Düğün Tarihi: 30.08.2016)

Öncelikle belirtmek gerekirse fiziki anlamda yeterli bir 'tesis'. Klimanın sürekli açık olması bizim açımızdan çok güzel oldu:) Diğer yandan Sertaç Hocayla tanışma şerefine erişmek gerçekten çok iyi oldu. Bu stresli zamanlarımızda bizi sürekli rahatlatan ve destek verici,moral verici konuşmalarıyla güvenimizi yerine getirdi.
Ayrıca anlamadığımız zaman anlayacağımız şekilde taktikler vermesi de çok iyi oldu.
Tüm dansımızın her adımını tek tek hesaplaması da bize ayrıca güven verdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz. Düğünümüzü kurtaran kişi oldun Sertaç Hoca... Sevgilerle...


Cumhur ve Elif (Düğün Tarihi 27.08.2016)

Latino'ya arkadaşlarımızın tavsiyesi ile geldik.İlk andan itibaren gösterilen özen ve ilgiden dolayı çok memnun kaldık.
Sertaç Hocanın profesyonelliği ve sıcakkanlılığı sayesinde ilk andan itibaren hiç çekinmeden rahat bir şekilde eğitimimize devam ettik.
Cesaretlendirmesi ve yardımları sayesinde hayatımızdaki ilk dansımızı yapacağız.
Teşekkür ederiz:))


Tuğçe ve Eren (Düğün Tarihi: 30.08.2016)

Bu kadar kısa sürede güzel bir koreografi ile bizimle mücadele eden Sertaç hocamıza vermiş olduğu emekten dolayı çok teşekkür ederiz. Salonun ferahlığı ve hocamızın bize olan hoş yaklaşımı, ilgisinin dansımıza büyük bir katkısı oldu.
Herşey için çok teşekkür ederiz. Bir daha büyük bir memnuniyetle geleceğimize eminiz.
Evlenecek yeni çiftlere önereceğimiz ilk adres olacak.


Özge ve Gültekin(Düğün Tarihi: 19.8.2016)

Sertaç hoca harika:)Biz çok memnun olarak dersimizi tamamladık. Ders esnasında ve sonrasında bizimle çok ilgilendi.Teşekkür ederiz.


Derin ve Serkan(Düğün Tarihi: 25.8.2016)

Sertaç Hoca'ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.Sabırla figürleri gösterdi.Derslere zevkle geldik.
Başka bir vesileyle tekrar kendisinden ders almak isteriz.(derin)
Sertaç Hocam,sayenizde dolu dolu 4 ders geçirdik.Sizin profesyonelliğiniz,yaklaşımınız sayesinde bize hem dansı hemde bu süreci zevkli hale getirdiniz.
Fatoş hanım size de çok çok teşekkür ederiz.Yakın zamanda yeni dans saatlerinde görüşmek üzere...Sevgiyle kalın...


Çağıl ve Şemsettin(Düğün Tarihi: 21.8.2016)

4 saatlik düğün dansı kursumuzda Sertaç Hoca ile Latino dansta tanıştık.Hocamızdan ve kurstan çok memnun kaldık.
Sertaç Hoca yardımcı ve anlayışlıydı. Üçüncü derste şarkı değişikliği istememize rağmen bizi anlayışla karşıladı ve koreografimizi en iyi şekilde öğrenmemizi sağladı.
Hocamızdan ve Derslerden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.


Merve ve Tankut(Düğün Tarihi: 14.8.2016)

Sertaç Hoca'ya çok teşekkür ediyoruz.Rahat çalışma ortamıyla,sıkıntı yaşamadan ve çok eğlenerek düğün dansımıza hazırlandık.


Ceren ve Ali(Düğün Tarihi: 13.8.2016)

Düğün dansı için geldik ve gerçekten memnun kaldık.
Sertaç Hoca ilk günden itibaren bizimle çok ilgilendi ve çok kötü olduğumuzu düşündüğümüzde bile moralimizi yüksek tuttu.
İlgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Dansımız çok içimize sindi:)


Duygu ve Emre(Düğün Tarihi: 13.8.2016)

Fiziki koşullar oldukça yeterli idi. Çalışan personel ve eğitmenler güleryüzlü ve yardımseverdi.


Aybüke ve Canay(Düğün Tarihi: 14.8.2016)

Dans Hocalarımız çok ilgiliydi. Her defasında yanlışlarımızı özenle düzelttiler.
Her ders sonunda çekilen videolar daha sonra tekrar etmemiz amaçlı bize çok yardımcı oldu.
Düğün dansı için aldığımız vals ve halay kurslarımızdan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.


Gamze ve Kağan(Düğün Tarihi: 27.8.2016)

Merhaba, buraya ilk geldiğimizde düğünümüze çok az bir zaman kalmıştı ve kafamızda bir sürü soru işareti vardı.
Sertaç Hoca ve Latino Dans ekibi sayesinde bu endişeleri atlatmakla kalmadık,ayrıca ilk dansı keyfe dönüştürebildik.
Özellikle Sertaç Hoca'ya ilk dansımızı unutulmaz kıldığı için çok ama çok teşekkür ederiz.
İyi ki o gün Koşturmadan ve stresten zaman bulup, Latino'ya gelmişiz...


Umut ve Sinem(Düğün Tarihi: 12.8.2016)

Emeğiniz ve sabrınız için teşekkür ederiz Sertaç Hocam. Ellerinize sağlık...


Güliz ve Aytek(Düğün Tarihi: 6.8.2016)

Çok keyifli 4 dersti.Çalışma alanı ve ortam çok rahat. Sertaç Hocamız da hem cesaret verici hemde güleryüzlü. Teşekkür ederiz.


Merve ve Selim (Düğün tarihi: 20.08.2016)

Defalarca hata yapmamıza rağmen güle yüzlü yaklaşımıyla bizi sürekli motive eden Sertaç Hoca'ya çok teşekkür ederiz. İstediğimiz şarkıda son anda olmayan dansımızı oldurdunuz. Biz çok memnun kaldık ve çok eğlendik. Yine geleceğiz =) Latino Ailesi'ne çok teşekkür ederiz


Gülbin ve Sinan (Düğün tarihi:06.08.2016 )

Yeteneksiz birini bile harika dansettirebilecek sabırlı, muhteşem hocamıza teşekkür ve minneti borç biliriz. Ellerinize sağlık, sayenizde hayalimizdeki dans gerçek oldu.


Ünal ve Gizem (Düğün tarihi:04.09.2016)

Merhabalar, düğünümüz için almış olduğumuz dört saatlik dersten ve Sertaç Bey'in tecrübesi ve bize karşı gösterdiği yüksek sabır bizimde
bu derslerden keyif almamızın etkenlerinden biridir. Sertaç Bey'e sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle...


Samet ve Gül (Düğün tarihi:13.08.2016)

Sıfırdan başladık,hocamızın sabrı sayesinde büyük aşama katettik. Her adımımıza yardımcı oldu, Yaşar hocamıza teşekkürler...


Tuğçe ve Alp (Düğün tarihi:12.08.2016)

Kasılmadan ve gerilmeden oldukça eğlenerek vakit geçirdik. Düğün günü dansımızı yapmasakta eğleneceğimizi ve gülerek bugünü hatırlayacağımızı düşünüyorum. Klip için güzel bir dansımız oldu.
İlginiz için teşekkür ederiz.


Erkan Kızıl ve Hatice Sakarya (Düğün tarihi:23.07.2016)

Selam Latino Ailesi:)
Sizinle tanışarak dansa bakış açımızı değiştirmemizi sağladınız. 'Odun'dan bizler bile sizler sayesinde dans edebiliyormuşuz dedik. Sertaç hoca özellikle yüzündeki gülümsemesi ve bize karşı sabrına çoook teşekkür ederiz. Bu bir veda değil 1ay sonra görüşüyor olacağız. Herşey için sizlere teşekkürler.


Görkem ve Damla Yiğit (Düğün tarihi:22.07.2016)

Provalar çok eğlenceli geçti.Aklımızdan geçen herşeyi yapma fırsatı bulduk. Hocamız çok yardımcı oldu. Bizi motive etti. Latino dans ailesine ve Sertaç hocamıza sonsuz teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.


Cem ve Pelin Şengül (Düğün tarihi:21.08.2016)

Tek kelimeyle muhteşemdi.Salon çok elverişliydi.Hocamızla gerek uyum olsun gerek enerji gerek çalışma ve çalışma disiplini harikaydı.Biz çok memnun kaldık.Kesinlikle tavsiye ederiz. Herşey harikuladeydi.Hala yüzümüzde gülümseme var yazarken bile:)Herşey için çok ama çok teşekkür ederiz.


Volkan Çicek ve Doğu Alpat (Düğün tarihi:06.08.2016)

Hocamız sayesinde bu stresli günlerden keyif almaya başladık.Sertaç hoca süpersin:) Dersini verdiğiniz tüm dansları öğrenmek istiyoruz.


Fırat Üstün ve Özge Gümüş (Düğün tarihi:16.07.2016)

Özge ve Fırat'tan mektup:)Sevgili Sertaç Hocamız,siz bu satırları okurken biz çok uzaklarda olacağız:)Bu stresli düğün koşuşturmamız sırasında güzel bir mola vermemizi sağladığınız için sonsuz teşekkürler... Sadece bu güzel mola için değil o güzel sabrınız için de teşekkürler... Sizinle keyifli bir şekilde valsi öğrendik ve dansa birkez daha aşık olduk. Umarız cumartesi gün kü sınavımızı geçip yüzünüzü kara çıkartmayacağız.Yeniden görüşmek üzere... Emekleriniz için teşekkürler.Bizden size sevgi ve BAŞARILAR:)


Merih Yalçıner ve Başak Alanyalı (Düğün tarihi:16.07.2016)

Hiç dans etmeyi bilmememize rağmen oldukça rahat yapabildiğimiz bir koreografi oldu.Sertaç hocamızda oldukça yardımcı ve destekleyici oldu. Çalışma şartlarımızın yoğunluğundan dolayı saat ayarlamamız zor olsa da herkes her anlamda yardımcı oldu. Herşey için çok teşekkür ediyoruz.


Arif Uluyol ve Merve Şen (Düğün tarihi:16.07.2016)

Değerli Latino Dans Stüdyosu Hocalarının güleryüzlü karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. Sertaç hocamızın bizlere karşı göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı çok memnun kaldık. Dansı bizlere sevdirdiğiniz için çok teşekkürler. Bundan sonraki dans adresimizin yeri kesinlikle Latino Dans Stüdyosu'dur:) Memnun kalmadığımız tek şey asansörün olmaması:) Bir sonraki dansta görüşmek üzere,saygılarımızla...


Ayşenur ve Kemal Önen (Düğün tarihi:30.07.2016)

Düğün dansı nedeniyle gelip tanıma fırsatı bulduğumuz "Latino Dans Kursu" ndan çok memnun kaldık. Hocamız Sertaç Hoca 3 seansta sabırlı ve elinden gelen gayretle öğrenmemiz konusunda çok çabaladı. Sertaç Hoca'ya da çok teşekkür ederiz.
Dans Konusunda ilk adımımızı attık, figürlerimizi yaptık. Devamı gelecek:)


Elif ve Fatih (Düğün tarihi:10.07.16)

"Beklentimizi karşılar nitelikte eğlenceli bir dans ortamında düğünün stresinden uzaklaştık." Elif
"Buraya gelmeden önce dans edebileceğimi hiç düşünmüyordum. Ancak eğitimden sonra bende dans edebiliyormuşum seviyesine geldim. Dans konusundaki eksik olan özgüvenim üst noktaya ulaştı. Çok teşekkür ederiz." Fatih


Kamile ve Buğra (Düğün tarihi:15.07.2016)

Yaşar hocamız başta olmak üzere herşey çok olumluydu. Dansa başlamadan önce bir çok endişemiz vardı "acaba yapabilir miyiz?" diye. Ama hem hocamız hem de diğer arkadaşların sayesinde, üstesinden iyi bir şekilde geldik. Salonlar oldukça temiz ve ferahtı. Biz çift olarak çok memnun kaldık. Daha ne olsun:) Herkese teşekkür ederiz. AŞK ile:)


Fatma ve Zafer (Düğün tarihi:16.07.2016)

Ben Zafer ve eşim Fatma ile en mutlu günümüzde güzel bir dans yapma isteğiyle yola çıktığımızda açıkcası dans hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Şimdi yalan olmasın eşim küçükken kafkas oynamış. Buraya yani Latino Dans Kursu'na ilk geldiğimizde de ilk cümlemiz biz dans konusunda hiçbir şey bilmiyoruz, acaba yapabilir miyiz oldu. Sağolsunlar bize karşı yakın tavırlarıyla rahatlatıp sonra da hocamız Sertaç Bey tüm figürleri basit ve güzel anlatımıyla öğretti. Şahsım ve eşim adına yapmacık tavırlardan hiç hoşlanmayan biri olarak söylüyorum ki hem Sertaç Bey, hem de Latino Dans Kursu ekibi hem çok samimi hem de çok içten davranışlarıyla bizi mutlu ettiler. Teşekkürler.


Nergiz ve Gökhan (Düğün tarihi:10.07.2016)

"Yaşar Hocamız, düğün dansımız için öğrettiği figürleri çok basit ve anlaşılır şekilde gösterdi. Bizim istediğimiz değişiklikler için çok anlayışlı ve esnek oldu. Dans sırasında birbirimizle tartışınca barıştırma görevini dahi üslendi:) Kendisine çok teşekkür ediyorum." Nergiz
"Latino Dans Stüdyosu'ndaki her insan (öğrenciler dahil) neşeli ve güleryüzlü. Mesai saatleri dışında gelebildiğimiz için bizim bulunduğumuz saatlerde boş salon bulmanın zorluğu dışında hiçbir şikayetimiz olmadı:)" Gökhan


Merve ve Orhan (Düğün tarihi:15.07.2016)

Sertaç Hoca'nın ilgi ve alakası buraya gelmenin hata olmadığını gösterdi ve yaşattı. Hiçbir bilgimizin, becerimizin olmamasına rağmen birşeyler öğrendiğimizi düşünüyor ve inanıyoruz.
Herşey için teşekkürler.


Duygu ve Barış (Düğün tarihi:16.07.2016)

Düğün dansımız için koreografi istemezken dışarıdan fark edilmeden de güzel dans etmeyi Latino'da öğrendik. Herkesin güleryüzlü olduğu bu güzel dans stüdyosuna mutlaka uğramalısınız=) Sertaç hocadan ders almak hem zevkli hem de öğretici olacaktır.


Gözde & Kutay (Düğün tarihi:27.5.2016)

Latino, sirkülasyonun çok olmasına rağmen çok temiz ve ferah bir dans okulu. Telefonla bile cevapsız aramalara hemen dönüyorlar ve takip ediyorlar. İmkanları çok fazla, istediğimiz zaman çalışabildik ve pratik yapabildik. Hatta pratik yapmaya gittiğimizde yoğun programına rağmen hocamız bizi tekrar tekrar izledi ve yardım etti.
Sertaç hoca 10 numara, çok sabırlı biz hareketleri yaparken bıkmadan usanmadan tekrar tekrar yaptırıyor.
Derslerimiz çok olumlu geçti, yeterince emek sarfedildi ve şevkle korografimizi yaptık. Latino'ya ve hocamıza çok teşekkürler.


Müge & Görkem (Düğün tarihi:28.05.2016)

Sevgili Sertaç Hocam, Seçtiğimiz zor parçada bizi ikinci dersimizde bile eksiksiz dans eder hale getirdiğiniz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ederiz. Sevgilerimizle:)


Güler & Uğur (Düğün tarihi:28.05.2016)

Daha önce çok kısa salsa ve tango deneyimimiz olmuştu. Dans konusunda çok becerikli olduğumu düşünmüyordum ve mesafeli duruyordum ama eşim çok istediği için kıramadım.
Kendi adıma dansla tanıştım ve aslında yeteneksiz olmadığımı anladım. Dans ederken çok keyif aldım,
Latino Ailesi ile de tanışmış oldum. Yaşar hocayla tanışmak ayrı bir keyif oldu, insan ruhunu tanıması ve içindeki yeteneği çıkarması açısından çok başarılı.
Her şey için çok teşekkür ederiz.


Özden ve Çağrı (Düğün tarihi:23.06.2016)

Sevgili Latino Dans Stüdyosu ve Sertaç Hoca,
düğün dansımıza yaptığınız keyifli katkı için yürekten teşekkür ediyoruz. Sıcak ortam ve ilgi ile karşılandık. Tekrar ve yeni danslarda buluşmak dileklerimizle.


Burcu ve Burak (Düğün tarihi:06.08.2016)

Doğrusunu söylemek gerekirse, bu kadar profesyonel bir yer bulacağımı çok düşünememiştim. 4 derste dansın öğrenileceğini de hiç tahmin etmezdim. Gerçi tamamen öğrenmiş sayılmayız ama bu tamamen bizimle ilgili, pratik yapmamız lazım:) Yaşar Hoca ve Sertaç Hoca gerçekten hakkını verdi. Her figürden, haraketten, dersten sonra istemediğimiz bir şey olup olmadığını sordular ve tamamen bize yönelik davrandılar. Kendimizi özel hissettik gerçekten. Samimiyetinize, ilginize çok teşekkür ederim. BURCU
Biz kendi nedenlerimizden dolayı dersleri ayarlamakta zorlandık. Ramazan ayı olması da bir ayrı zorluktu. Umarım bu zorlukların üstesinden gelip tüm emeklerin karşılığını alabiliriz. BURAK


Dila & Barışcan (Düğün tarihi:19 Eylül 2015)

Bu özel günümüzde sayenizde unutamayacağımız anlarımız oldu.
Her şey için tekrar çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle,
Dila & Barışcan.


Haydar & Fatma (Düğün tarihi:23 Ağustos 2015)

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz, güzel bir düğün dansı oldu.


Burcu & Sinan (Düğün tarihi:16 Nisan 2016)

Sertaç hocam, öncelikle bizim için düğün dansı koreoğrafisi hazırlayıp değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Dansımız sunarken soğukkanlılığımızı korumaya çalıştık, geri kalanını zaten siz halletmiştiniz 🙂 Tekrar teşekkürler.


Zeynep & Ercan (Düğün tarihi:29.05.2016)

Düğünümüze sayılı günler kala düğün dansı ve zeybek öğrenmek için gittiğimiz Latino Dans Stüdyosu beklentimizi fazlasıyla karşıladı.Gün ve saat problemimiz olmasına rağmen her seferinde sonsuz bir anlayışla bizim için tekrar tekrar program hazırladılar. Ogretmeleri dersle sınırlı kalmayıp öğrenene kadar uğraş vermelerini saymıyoruz bile. Guleryuzlerine ve emeklerine teşekkürler.


Burcu & Sinan (Düğün tarihi:16.04.2016)

Dansımızı sunarken soğukkanlılığımızı korumaya çalıştık gerisini zaten Sertaç hocamız halletti sağolsun Latino'daki tüm dans hocaları ve diğer kadrodaki çalışanların samimi davranışlardan,sıcakkanlı oluşundan dolayı tavsiye ederim. Giden kişi ne dediğimi anlayacak ve kaliteyi hissedecektir.


Seçil & Ayhan (Düğün tarihi:19.09.2015)

Düğüne son 3 kala dans dersi almaya karar verdik, ve gittiğimiz ilk andan itibaren samimi bir şekilde ilgi gördük, sıkışık durumumuza uygun bir program çıkarttılar, Sertaç hocamız da o kadar iyi bir eğitmendi ki yanında kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Öğrenmete zorlandığımız figürleri başkasıyla değiştirip stresimizi minimuma indirdi. Eşim de bende danstan zerre kadar anlamazdık ama 2 günlük eğitim sonunda herkesin bahsettiği bir dans çıkarttık 🙂 yeni evleneceklere tavsiyem imkanları varsa dans dersi alsınlar, nerdeyse düğünün en unutulmaz kısmı orası oluyor, ve ders için Latino dan başkasına gitmsinler 🙂 hatta bize birde bedava dans dersi kazandık, hrn,üz gidememiş olsak da 🙂


Burcu & Aykut (Düğün tarihi:16 Nisan 2016)

Düğün dansımızı kazasız, belasız hallettik:)) Herkes çok beğendi .Sertaç hocaya ve Latino'ya tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Salsa kursu için tekrar geleceğiz inşallah:)


Tuğba TAŞTEMEL & Zeyneladidin ÖZTÜRK (Düğün Tarihi: 19/02/2016)

Latino'ya gelmeye, ders almaya bile çekiniyorduk. Beklediğimizden daha rahat öğrendik, oysa ki yapamayacağımızı düşünüyorduk. Hem ilk dans hem de Zeybek dersini çok sevdik. Çok güzel bir koreografi oldu, şimdi dansederken kendimizi çok rahat hissediyoruz. Hocalarımıza çok teşekkür ederiz:)


Aslı ALKAN & İbrahim ÖNCEL (Düğün Tarihi: 13/06/2015)

Ankara'nın en iyi dans okulunda Çetin hoca eşliğinde düğün dansımızı hazırladığımız için çok şanslıyız. Dans dersleri ile birlikte müzik seçimi, gelinlik ve duvağa takılmadan dans etmek ve hataları toparlayabilmek için öneriler de aldık.
Emekleri için Çetin Hoca ve Latino'ya teşekkür ederiz.


Ebru ORHAN & Fatih DİNÇER (Düğün Tarihi: 13/05/2016)

Düğün Dansı derslerine başlamadan önce biraz gergindik, ama beklemediğimiz kadar eğlenceli bir çalışma oldu. Aslında yeteneğimiz olduğunu da gördük. Bize fazladan bir aktivite katmış oldu. Dans dersleri Sertaç hocayla beraber çok esprili ve keyifli geçti. Latino hem ferah hem de güzel bir ortam. Üzerimizdeki bütün negatif enerjileri ver önyargıları aldı. "Latino'da Sertaç Hocayla Rumba öğrenmek bir harika:)"